„Aktualne problemy odpowiedzialności odszkodowawczej banków”

„Aktualne problemy odpowiedzialności odszkodowawczej banków”

Category : Konferencje

Zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Aktualne problemy odpowiedzialności odszkodowawczej banków” organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Prawa Bankowego UMK.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 9 – 10 maja 2016 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Na konferencji poruszane będą tematy związane z problemem tzw. frankowiczów i ustawy frankowej, zjawisku compliance w prawie bankowym oraz wiele innych. Konferencja została objęta patronatem merytorycznym Sędziego Sądu Najwyższego, prof. UMK, dr hab. Mirosława Bączyka, kierownika Katedry Prawa Cywilnego i Bankowego UMK, który również zaszczyci nas swoim wystąpieniem. Przedsięwzięcie organizowane jest przy współpracy Katedry Prawa Cywilnego i Bankowego UMK.