Konferencja Naukowa „Ustalenie podstawy faktycznej rozstrzygnięcia w postępowaniu podatkowym, karnym i cywilnym”

Szanowni Państwo,

w imieniu Koła Naukowego Prawa Finansowego Pecunia, działającego przy Katedrze Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej pt.:

„Ustalenie podstawy faktycznej rozstrzygnięcia
w postępowaniu podatkowym, karnym i cywilnym”

MIEJSCE: Wydział Prawa i Administracji UAM, al. Niepodległości 53,
Auditorium Maximum
DATA: 8 maja 2015 roku, GODZINA: 10:00
I. Ustalenie podstawy faktycznej rozstrzygnięcia w postępowaniu karnym

– moderator dr Piotr Karlik
10:15-10:45 – referat prof. UZ dr hab. Hanna Paluszkiewicz – „Model koncentracji i gromadzenia materiału procesowego w postępowaniu karnym – uwagi teoretyczne”
10:45-11:15 – referat SSR Mateusz Bartoszek – „Postępowanie dowodowe przed sądem pierwszej instancji w świetle nowelizacji procedury karnej – uwagi praktyczne”
11:15-11:45 – dyskusja
11:45-12:15 – przerwa kawowa

II. Ustalenie podstawy faktycznej rozstrzygnięcia w postępowaniu podatkowym

– moderator dr Katarzyna Pawłowska – Członek Zarządu Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych
12:15-12:45 – referat prof. UAM dr hab. Dominik Mączyński – „Dowód z wyroku sądu karnego w postępowaniu podatkowym”
12:45-13:15 – referat Jarosław Dziewa, doradca podatkowy – „Źródła ustaleń faktycznych w postępowaniu podatkowym – case study”
13:15-13:45 – dyskusja
13:45-14:15 – przerwa kawowa

III. Ustalenie podstawy faktycznej rozstrzygnięcia w postępowaniu cywilnym

– moderator prof. UAM dr hab. Krzysztof Knoppek
14:15-14:45 – referat prof. UAM dr hab. Paweł Grzegorczyk– „Model koncentracji materiału procesowego w postępowaniu cywilnym”
14:45-15:15 – referat SSR dr hab. Marcin Walasik – „Model gromadzenia materiału procesowego w postępowaniu cywilnym”
15:15-15:45 – dyskusja, zakończenie konferencji

Wymagane zgłoszenie chęci uczestnictwa w Konferencji do 30 kwietnia 2015 roku na adres e-mail: pecunia@amu.edu.pl