Konferencja „Kierunki rozwoju prawa podatkowego”

pobrane (2)

Konferencja „Kierunki rozwoju prawa podatkowego”

Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na IX Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego „Kierunki rozwoju prawa podatkowego”, która odbędzie się w dniach 11 – 12 kwietnia 2015 r. w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

Konferencja poświęcona jest zagadnieniom związanym z rozwojem prawa podatkowego, w tym ewolucji polityki fiskalnej spowodowanej zmieniającymi się warunkami społecznymi i ekonomicznymi, celów, do których powinien dążyć rozwój tej dziedziny prawa w przyszłości, jak również identyfikacji bieżących problemów funkcjonowania prawa podatkowego i aparatu fiskalnego w Polsce.

Wysoki poziom merytoryczny Konferencji zapewnią zaproszeni prelegenci, wśród których znajdują się m. in.: prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, przewodnicząca Krajowej Rady Doradców Podatkowych prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic, sędzia NSA dr Artur Mudrecki, sędzia WSA Dagmara Dominik-Ogińska, prof. dr hab. Adam Mariański, prof. UMK dr hab. Wojciech Morawski, przedstawiciele praktyki, w tym Tomasz Michalik czy Jerzy Martini oraz reprezentanci sponsorów – firm KPMG, Deloitte, Crido Taxand oraz EY.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konferencji. Studenci, doktoranci oraz pracownicy naukowi zwolnieni są z opłat za uczestnictwo.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej www.podatki.confer.uj.edu.pl