Konkursy EY

  • 0

Konkursy EY

Category : Bez kategorii

Co roku EY organizuje dwa ogólnopolskie konkursy dla studentów: EYe on Tax oraz Financial Challenger. Oba konkursy skierowane są do studentów IV-V roku.

EYe on Tax wymaga wiedzy z zakresu finansów i podatków, natomiast Financial Challenger dotyczy finansów przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa transakcyjnego i wycen. Oba konkursy polegają na pracy zespołowej.

Etapy konkursów w obu przypadkach są podobne. I etap polega na rozwiązaniu kazusu przesłanego drogą elektroniczną przez organizatorów – jest to przykładowy problem, z jakim na co dzień radzą sobie specjaliści EY w dziedzinie prawa i ekonomii. II etap odbywa się w czasie rzeczywistym – również drogą elektroniczną uczestnicy otrzymują opisowe zadania, polegające na rozwiązaniu konkretnych problemów i w odpowiedzi przesyłają swoje propozycje. III etap to gala finałowa w Warszawie, podczas której zespoły odpowiadają na pytania testowe, opisowe oraz przygotowują ustne prezentacje (w postaci wystąpienia bądź udziału w symulacji rozprawy sądowej).

Rejestracja zespołów (3-4 osoby) trwa do 21 listopada.

Więcej informacji na stronie: http://www.ey.com/PL/pl/Careers/Students/Joining-EY/Challenger oraz http://www.ey.com/PL/pl/Careers/Students/Joining-EY/EYe-on-Tax.


Wyszukaj

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera