Wykład OSTC ,,Psychologia tradingu”

  • 0

Wykład OSTC ,,Psychologia tradingu”

Category : Bez kategorii

OSTC ma przyjemność zaprosić pasjonatów rynków kapitałowych oraz tradingu na ekskluzywny wykład z Psychologii Tradingu, organizowany w poniedziałek, 20 października o godzinie 15.00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Steve Ward to uznany trener, coach i psycholog tradingu, który przez ponad 20 lat pracował z czołowymi sportowcami w 30 różnych dziedzinach sportowych, a także z managerami dużych firm sektora prywatnego. Od roku 2005 skoncentrował się na pracy z traderami w 10 największych bankach inwestycyjnych świata, funduszach hedgingowych, a także z OSTC.

Podczas warsztatu Steve przedstawi Wam najważniejsze aspekty psychologii tradingu poparte praktycznymi ćwiczeniami. Poruszone zostaną wszystkie kluczowe aspekty zarządzania emocjami podczas inwestowania na rynkach oraz czynniki, które znacząco zwiększają szansę na odniesienie sukcesu. Wiedza zgromadzona podczas spotkania będzie mogła być przez Was jednocześnie wykorzystywana we wszystkich dziedzinach życia, w których kluczowe jest opanowanie przy racjonalnym podejmowaniu istotnych decyzji.

ostc_steve_ward


Wyszukaj

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera