Ogólnopolska Konferencja podatkowa ''VAT bez WAD"? – 23 – 24 maja na UMK w Toruniu

Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na Konferencję Naukową „VAT bez WAD? 10-lecie obowiązywania Ustawy o podatku od towarów i usług”. Odbędzie się ona 23-24 maja na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Będzie ona okazją do podsumowania funkcjonowania obecnej ustawy VATowskiej zarówno przez ekspertów zajmujących się prawem podatkowym, jak i studentów.

Konferencja odbywa się pod patronatem merytorycznym prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego. Zainteresowanych wygłoszeniem referatu zachęcamy do przesłania abstraktu na adres: vatbezwad.konferencja@gmail.com do dnia 24 kwietnia.Rejestracja uczestników biernych na konferencję będzie trwać do 21 maja poprzez wysłanie e-maila na adres vatbezwad.konferencja@gmail.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, uczelni, kierunku i roku studiów).