Rekrutacja 2014 w EY

Rekrutacja 2014 w EY

EY – Pracodawca nr 1 rekrutuje! Pracę znajdzie nawet 200 absolwentów i studentów

Firma doradcza EY rozpoczyna wiosenną rekrutację. Do 7 kwietnia kandydaci – studenci i absolwenci m.in. kierunków biznesowych, prawniczych, ścisłych i informatyki – mogą przesyłać swoje aplikacje. EY zatrudni blisko 200 osób w sześciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, we Wrocławiu oraz po raz pierwszy w Łodzi. O wyborze najlepszych nie przesądzą jedynie kwalifikacje kandydatów – będą się liczyć także kompetencje ‘miękkie’, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne jak przygotowanie merytoryczne.
Absolwentom studiów magisterskich oraz studentom ostatniego roku EY zaoferuje zatrudnienie na stanowiskach asystenckich. Rekrutacja jest prowadzona do wszystkich działów firmy: Audytu, Doradztwa Biznesowego, Podatkowego i Prawnego oraz Transakcyjnego. Ponadto, studenci I roku studiów magisterskich mogą aplikować na płatne praktyki, które są pierwszym krokiem w kierunku stałego zatrudnienia w EY.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie: ey.com.pl/kariera do 7 kwietnia br.

rekrutacja 2014 ey