,,Kodeks podatnika – czy potrzebny?"- konferencja we Wrocławiu

,,Kodeks podatnika – czy potrzebny?"- konferencja we Wrocławiu

Pod koniec marca 2014 r. na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się konferencja dotycząca kodyfikacji prawa podatkowego. Poniżej można znaleźć informacje na temat wydarzenia przesłane przez organizatorów:

,,Studenckie Koło Naukowe Prawa Finansowego FISCUS oraz Katedra Prawa Finansowego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej zatytułowanej:

„Kodeks podatnika-czy potrzebny?”

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 marca 2014 r. w sali 2D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.

Zgłoszenie udziału zawierające konspekt oraz następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, nazwa uczelni, adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego powinny zostać nadesłane na e-mail: sknpf.wpaie@gmail.com do dnia 2 lutego 2014 roku. Termin nadsyłania prac upływa 2 marca 2014 roku.

Dodatkowe informacje na temat konferencji można uzyskać drogą elektroniczną: sknpf.wpaie@gmail.com lub telefonicznie: 693-593-862.”